Dnes se zaměříme na společnostCreditas, o které můžete často slyšet, ale možná vůbec netušíte, že se nejedná o banku, Ve skutečnosti je to spoořitelní družstvo, která funguje jako záložna a tomu odpovídají i nabízené služby.

Běžný účet Creditas

I přesto, že nejde o banku, tak si zde můžete založit běžný účet a to rovnou s nejvyšším úrokem na trhu: 0,5 %. Za jeho vedení nic neplatíte a ZDARMA získáte i kartu Maestro. A svůj účet u Creditas můžete pohodlně spravovat přes internetové bankovnictví.

Spořící účet BENEFIT

Hledáte účet s vysokou úrokovou sazbou, ale zároveň s krátkou výpovědní lhůtou? Pak je spořící účet od Creditas to pravé pro vás. Až 1,75 % roční úrok a výpovědní lhůta pouhý 1 měsíc. Ideální produkt pro všechny s vklady do 20 milionů.

Termínovaný vklad

Chcete-li však své peníze skutečně zúročit, pak není nic lepšího, než termínovaný vklad Creditas, kde získáte roční úrok až 3,2 %. Během spoření s penězi nemůžete manipulovat, ale výnos je poté vyšší, než u spořících účtů. Nejvýhodnější vklad je na dobu 4 roky, což není zase tak dlouhá doba.

Pokud se poohlížíte po společnosti, ve které byste mohli uložit své peníze tak, aby vám slušně vydělávaly, pak je Creditas nejlepší volbou. Na českém trhu působí již přes 10 let a spokojených klientů má více než dost.

+