Jak všichni víme, všechny HYIPy slibují vysoké výnosy pro vaše investice v porovnání s investicemi v normálním obchodě. Ale opět někteří tvrdí, že vám dají například: 40% denně po dobu 5 dnů, nebo 120% po 1 dni, ….

Jak funguje HYIP?

Pokud máte zájem o tento druh plánů tak vám důrazně doporučujeme, abyste si to znovu promysleli, zejména pokud jste nováček v tomto oboru! 40% po dobu 5 dnů (včetně vkladu) dělá 200%, 100% čistý zisk, 100% vlastní vklad!  Řekněte mi prosím, jak dlouho si tohle může někdo dovolit financovat ? Samozřejmě je tu možnost jak to admin může udělat a to že zavře hned po prvních 24 hodinách, což znamená, že přijdete o všechny své peníze. Takže si na podobné plány dávejte pozor! Určitě vám podobné nabídky přichází dnes a denně do Vašich emailových schránek. Důrazně Vám doporučujeme je ignorovat. Tyto investiční programy jsou založeny na PONZIHO schématu, jednoduše vyplácejí peníze investorům z vkladů dalších investorů, jakmile tyto peníze dojdou, tak se většinou vypaří jako pára nad hrncem.

JE HYIP SPOLECNOST?

    To je otázka, o které přemýšlí každý investor a většina z nich si myslí, že to tak je. Když přece vidím, že HYIP má adresu, telefonní číslo a registrační číslo, pak to znamená, že je to společnost! No pojďme se na to podívat hlouběji a uvidíte, jak to dopadne. Chce-li admin předstírat, že je společnost, bude potřebovat několik věcí: osvědčení o registraci, adresa, telefonní číslo, různé e-mailové adresy, atd.. Není těžké udělat všechny tyto věci během 3 hodin (pokud opravdu chcete zaregistrovat společnost), v případě, že admin chce předělat původní certifikát nějaké společnosti, možná mu nepotrvá ani tu hodinu, aby vás přiměl, že si budete myslet, že jde o opravdu skutečnou společnost.

    Můžete říci, takhle HYIP společnost je ale zapsána v Anglii, takže to musí být pravda, ale ve skutečnosti to tak NENÍ! Jak bylo uvedeno výše, celý proces online registrace ve Velké Británii trvá maximálně 3 hodiny pro registraci společnosti s libovolným názvem.  Celé to můžete zařídit bez jakýchkoli potřebných dokumentů. Celkem překvapení, že?

    Určitě znáte Google Map, že? No a na stránkách máte adresu, kde se tzv. „Společnost HYIP“ nachází. Stačí si jen vybrat zemi a město, a pak je to stejně snadné jako 1,2,3! Samozřejmě, že některé HYIPy s vysokým rozpočtem můžou mít virtuální kancelář pro zpracování svých telefonů a posílání emailů, ale kupodivu NIKDY se s nimi nemůžete setkat osobně!

    A co telefonní číslo? V dnešním technologickém době můžete mít číslo v USA, i když ve skutečnosti žijete na druhé straně světa anebo naopak. Jak? Je to jednoduché, VoIP služby jsou k dispozici na celém světě, a když voláte dané číslo, je hovor přesměrován do vašeho mobilního telefonu nebo pevné linky a vy jen zvednete telefon: „Ahoj, …… Ltd, jak vám mohu pomoci? „.

    Co si myslíte o ceně za tohle divadlo? No, zatím, to je méně než 100 dolarů (v případě Virtual Office, je účtován měsíční poplatek a závisí na zemi, města a dokonce i části úřadu, může to být od $ 25 do $ 80 za měsíc pro vyřizování pošty a telefonování). Takže teď je vám doufám docela jasné, že HYIP NENÍ „společnost“ a je to obvykle vedené jedinou osobou nebo maximálně 2-3 partnery.

+