Staňte se YouTube partner

Pokud máte herecký talent nebo prostě víte udělat originální video pošlete ho na YouTube. Časem se váš kanál stane populárním a vy pak budete mít možnost stát se partnerem a vydělávat tak prachy z reklamy zobrazené při videu a v rámci videa. Když přijedete na hlavní stránku YouTube (pokud nejste přihlášeni) můžete vidět videa od nejsledovanějších a nejúspěšnějších autorů YouTube videí, kteří tvorbu těchto videí mají jako hlavní pracovní činnost a vydělávají několik tisíc Euro měsíčně.

Viz například kanál Blendtec. Tento kanál má velmi jednoduchý koncept, protože každé video je o tomtéž Will It Blend? (rozmixuje se to?). Mixuje různé věci například elektronické spotřebiče jako iPhone nebo iPad. www.youtube.com/watch?v=lAl28d6tbko. Stačí jednoduchý nápad a prachy jsou v kapse. Na to, abyste se mohli stát YouTube partnerem si potřebujete vytvořit AdSense účet (to jsou ty malé reklamy při každém videu) www.google.com/adsense. Více informací o YouTube Partner program najdete zde: www.youtube. com/t/partnerships_benefits

Vytvoření vlastní webové stránky

Žijeme v době, kdy se lidé právě pomocí web stránky dostávají z dluhů a stále blíže k finanční nezávislosti. Víte o nějakém tématu napsat několik poutavých článků? Tak jste na dobré cestě vydělávat peníze pomocí vlastní webové stránky. Na to, aby byla web stránka úspěšná potřebujete kromě psaní i nějaké ty znalosti internetového marketingu jako je například SEO (optimalizace stránek pro vyhledávače jako například Google) a spoustu jiných věcí, abyste dostali lidi na vaši stránku. Můžete být nejtalentovanější spisovatel na světě, pokud vaše texty nikdo nečte jste úplně neznámý člověk. Naštěstí Internet je plný informací a tak stačí do Googlu zadat “jak udělat stránku” a najdete potřebné informace.

+